10.03 La Liga – Getafe vs Levante – Jak to spotkanie wygląda w oczach i propozycjach kursowych firm bukmacherskich?

Okazuje się, że podobne odczucia jak firmy bukmacherskie (te stacjonarne i te online) maja kibice i eksperci piłkarscy przy okazji meczu 28 kolejki La Ligi, w której spotykają się zespoły Getafe i Levante. Dość wyraźna przewaga w notowaniach kursowych firm bukmacherskich zespołu Getafe, odpowiada jej przewadze i pozycji zajmowanej w tabeli ligowej- 11 miejsce. Inaczej wygląda sytuacja z zajmującą 17 miejsce drużyną Levante i to tylko z przewagą zaledwie 1 pkt. nad strefą spadkową. Dlatego zapewne nie zaskakują prognozowane kursy przedmeczowe legalnych polskich bukmacherów pokazujące możliwości obu drużyn na tą chwilę. Kursy te to – 1,63 – 1,70 Getafe, 3,60 – 4,00 remis i 5,25 – 5,60 Levante. Statystyki też raczej nie kłamią i jasno pokazują, że ostatni okres rozgrywkowy to dla Getafe przekładanka zwycięstw i porażek (ostatnia kolejka to przegrana z, Realem 3:1), ale w sumie spokojne miejsce w środku tabeli ligowej z możliwością budowania swojej pozycji na przyszłe projekty. P

Pewne problemy z wystawieniem w tym spotkaniu optymalnego składu może mieć trener Pepe Bordalas ze względu na kontuzję podstawowego bramkarza Guaita, czy pomocników Markel Bergara i Mathien Flaminiego, oraz zawieszonego za kartki napastnika Loic Remy. Ale należy mieć nadzieję, że potrafi sobie poradzić z tymi problemami. Nie ustrzegł się podobnych problemów trener zespołu Levante. Ze składu z powodu kontuzji wypada mu 5 piłkarzy, w tym 2 obrońców I.Lopez i P.Lopez, pomocnik Cheick Doukoure i napastnicy Alex Alegria i Armando Sadiku, a także z tytułu zawieszenia za kartki obrońca Chema.

Mamy nadzieje, że mimo tych przeciwności zespół Levante zmobilizuje się i powalczy o powiększenie swego stanu posiadania punktowego, aby uniknąć ewentualnego spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Wszyscy grający w zakładach bukmacherskich wiedzą, że tego typu spotkania dają możliwość zgarnięcia dość łatwej kasy u bukmachera, a dodatkowym ułatwieniem jest zawieranie tych zakładów online. Informacje o tego typu zakładach można znaleźć na stronie e-bukmacheronline.pl. Wchodzisz i wszystko jasne.