11.12 La Liga – RCD Espanyol – Girona

La Liga przystępuje do rozegrania kolejnej kolejki meczy. Jednym z tych spotkań będzie mecz drużyn, które zajmują odpowiednio 15 miejsce – Espanyol i 12 miejsce Girona. Obie drużyny raczej większość swojej uwagi skupiają na zajęciu takiego miejsca, które pozwoli im na pozostanie w La Liga. W ostatnich 5 spotkaniach zespół Espanyolu odniósł 2 zwycięstwa i poniósł 3 porażki. Niewiele lepiej spisała się drużyna Girony. W 5 ostatnich meczach odniosła 2 zwycięstwa (w tym na pewno b.znaczące, bo odniesione nad Realem Madryt), 2 remisy i poniosła 1 bardzo spektakularną porażkę na własnym boisku z Alavesem 2:3 prowadząc do przerwy 2:0. Opierając się na statystykach, wyliczeniach i analizach, jak to czyni część ludzi biorących udział w zakładach bukmacherskich, a także analitycy tych firm więcej szans na zwycięstwo przyznają drużynie Espanyolu. Znajduje to odzwierciedlenie w zestawieniach ich kursów przedmeczowych: Espanyol 1,95 – 2,03 remis – pełna zgodność typujących –  3,35 Girona – 3,65 – 4,00.

Ale patrząc właśnie na te statystyki widać i to, że jak dotychczas bramki dla drużyny Esanyolu strzelało tylko trzech zawodników. Najlepszy niewątpliwie piłkarz tego zespołu Gerard Moreno – 5 bramek, zdobywca 3 goli Leo Baptistao, i jednego gola Pablo Piatti. Wpływ na grę tego zespołu może mieć także brak zawieszonego za kartki Dawida Lopeza, który dotychczas uczestniczył we wszystkich meczach swojej drużyny.

Może to mieć wpływ na kursy meczowe jednego z polskich,legalnych bukmacherów online, jakim jest Millenium. W swej ofercie przedstawia internetowe zakłady bukmacherskie obejmujące również zakłady na żywo, oraz totalizator piłkarski. Zakłady na żywo są najszybciej rosnącym segmentem rynku bukmacherskiego.

Podobną sytuację z absencją zawodników, ale tylko z powodu kontuzji ma trener Girony – Pablo Machin. Brak w zespole P.Alcala, M.Muniesa, C.Planosa i szczególnie napastnika O.Kayode może trochę skomplikować zamierzenia trenera. Plusem jest to, że może skorzystać ze znajdującego się w niezłej formie czołowego strzelca zespołu Christiana Stuani. Zmienność formy zespołu i to nawet w trakcie jednego meczu, jak to było w spotkaniu z Alavesem, czyni wynik tego spotkania wielką niewiadomą. Aby ułatwić sobie zadanie prawidłowego wytypowania wyniku tego meczu można skorzystać z prognoz firmy Millenium. Bukmacher ten obsługuje już w chwili obecnej tysiące zadowolonych z jej usług klientów. I Ty możesz dołączyć do tego grona.