17.01 Ligue 1 – Guingamp – Olympique Lyon Goście łatwo wygrają kolejny mecz? Zobacz!

Darmowe typy bukmacherskie (piłka nożna oczywiście) są rozsiane po całym Internecie. Nie zawsze jednak są to sprawdzone typy – szczególnie pod względem oferty, jaką mają legalni bukmacherzy. U nas znajdziecie tylko najlepsze darmowe typy bukmacherskie. Jednym z nich jest ciekawie zapowiadający się mecz we francuskiej Ligue 1 – Guingamp – Olympique Lyon.
Oczywiście faworyt na to spotkanie jest tylko jeden. To oczywiście Olympique Lyon, które walczy o najwyższe laury na krajowym podwórku. Wydaje się, że walka o wicemistrzostwo rozstrzygnie się właśnie pomiędzy nimi, a AS Monaco Kamila Glika. W chwili obecnej obie te drużyny mają tyle samo punktów. Guingamp natomiast to drużyna środka tabeli. Gra w miarę równo i w pełni wykorzystuje swój potencjał. Mimo, że rozegrają to spotkanie w roli gospodarza, to darmowe typy bukmacherskie wskazują jednak na drużynę Lwów. Co więcej, w przypadku tych pierwszych mamy do czynienia ze sporą ilością kontuzji, które na pewno sprawią że skompletowanie optymalnej jedenastki na to starcie będzie utrudnione. Kurs na gości to około 2.20, a więc mamy szanse na zgarnięcie ponad dwukrotności tego, co postawiliśmy. Takich pewnych ofert jest naprawdę mało w tym tygodniu.
Pewne typy bukmacherskie za darmo tylko na naszych stronach internetowych! Nie zapominajcie odwiedzać nas regularnie i dzielić się swoimi wygranymi na forum.