17.02 Ligue 1 – Troyes vs Metz – Ile bramek padnie na Stade de l’Aube?

Zakłady lotto w Internecie zyskują na coraz więcej popularności. Ludzie powoli przekonują się, że to nie tylko liczby, które trzeba zakreślać ale również zabawa, gdzie na wygraną mamy o wiele większy wpływ niż w przypadku trafienia szóstki. Zapraszamy na mecz francuskiej Ligue 1 pomiędzy Troyes, a FC Metz.

Starcie tych dwóch drużyn to mecz pomiędzy kolejno ostatnią, a przedostatnią drużyną w tabeli. Obie mają co prawda szanse na wydostanie się ze szponów śmierci, jednakże przegrany może praktycznie definitywnie przekreślić swoje nadzieje na utrzymanie. W bardzo złej sytuacji jest FC Metz, które ma 7 punktów straty i mecz będzie rozgrywało na wyjeździe. Zespół gości został zdziesiątkowany przez kontuzje. Z różnych przyczyn z gry wyłączonych może być nawet 11 graczy! Szczególnie strata Bisevaca, Didillona oraz Dosseviego będzie dla kibiców z Metz szczególnie bolesna. Totolotek zakłady bukmacherskie w związku z powyższym zdecydowanie stawia na drużynę gospodarzy która po tym zwycięstwie powinna wrócić do gry.

Zakłady lotto w Internecie to nie tylko jak widać polska liga. Wszystkie znaczące rozgrywki europejskie również są w ofercie Totolotka. Cała oferta będzie dostępna pod linkiem, który jest na naszej stronie internetowej. To specjalne przekierowanie, które daje wam możliwość do skorzystania z bonusu powitalnego.