23.09 Serie A – Chievo Verona vs Udinese – w Milenium zakładach bukmacherskich

Przed walczącą o utrzymanie Veroną kolejny trudny mecz. Tym razem do miasta Romeo i Julii przyjeżdża Udinese polski bukmacher

Eksperci zapowiadali, że przed Chievo sezon pełen rozczarowań. Jak na razie przewidywania te spełniają się w 100%. Verona została przed sezonem ukarana odjęcie 3 punktów więc na chwilę obecną ich dorobek wynosi… -1. Piłkarze Chievo muszą więc jeszcze bardziej starać się odwrócić złą tendencję, a to wychodzi jak na razie słabo. Trudno będzie i tym razem, bowiem zmierzą się oni z Udinese Calcio. Ekipa ta po czterech rozegranych meczach plasuje się na 11 miejscu z pięcioma punktami na koncie. Będą oni naturalnie zdecydowanym faworytem w starciu z gospodarzami. Obstawiamy, podobnie zresztą jak większość ekspertów, że to własnie goście wyjdą zwycięsko z tego starcia. Dobrym pomysłem będzie zagranie akumulatora z ilością bramek. Nie padną w tym meczu więcej niż 3 gole. Takie rozwiązanie skutecznie podbije stawkę, o którą będziemy grać.

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce – Obstawiamy mecze Serie A oraz Serie B!

Legalne strony bukmacherskie oferują nam możliwość obstawiania szerokiej gamy meczów włoskiej piłki. Są to mecze Serie A, Serie B, Serie C a nawet Serie D! Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się mecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Lista stron bukmacherskich (legalnych) w Polsce poniżej.

Autor: PK