24.06 World Cup – Polska vs Kolumbia – Polska kontra Kolumbia w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

Przed Polakami tradycyjny już mecz o wszystko. Rywalem również postawiona pod ścianą Kolumbia – fortuna zakłady bukmacherskie

Nie tak miał zacząć się Mundial w wykonaniu kadry Adama Nawałki. Po katastrofalnej wręcz grze Polska przegrała z Senegalem 1:2. Na boisku nie było praktycznie ani jednego piłkarza, którego można by wyróżnić za występ. Bardzo słaba gra, brak ambicji i woli walki oraz kuriozalne gole. Tak można w skrócie podsumować ten mecz. Sztab szkoleniowy, piłkarze ale i również Zbigniew Boniek zapowiadają, że nie wszystko jeszcze stracone i na niedzielny mecz z Kolumbią wyjdziemy z innym nastawieniem. Kolumbijczycy również są pod ścianą bowiem również nieoczekiwanie przegrali z Japonią 1:2. Bardzo ciężkie zadanie stoi przed Robertem Lewandowskim i spółką. My chcemy wierzyć, że to nie koniec naszego występu na rosyjskim Mundialu. Jednak szanse na to są bardzo małe. Wiemy jedno – nie możemy przegrać z Kolumbijczykami.

Fortuna zakłady bukmacherskie – rejestracja u tego bukmachera jest bardzo płacalna!

Polska – Kolumbia – ten mecz będzie cieszył się bez wątpienia największych powodzeniem wśród piłkarskich bukmacherskich zakładów na weekend. Na obstawienie tego meczu zapraszamy do Fortuny zakładów bukmacherskich. Bardzo dobra i konkurencyjna oferta jest bowiem na wyciągnięcie ręki.

Autor: PK